slajder iza 1920 o mnie2

O MNIE

IZA ZIEMIŃSKA

Jestem trenerką rozwoju osobistego, rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Komunikacją zawodowo zajmuję się od blisko 20 lat, początkowo moje działania ograniczały się sfery biznesu, później rozszerzyłam swoje kompetencje o obszar rozwoju osobistego. Stąd moje zaangażowanie w projekty wizerunkowo-szkoleniowe łączące świat biznesu ze światem rozwoju. Oba te obszary, pozornie od siebie odległe, są mi bliskie, znane i wiem jak mocno potrafią oddziaływać na siebie. Z potrzeby dzielenia się swoimi doświadczeniami i wiedzą powstała SZKOŁA WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH oraz program coachingowy ŻYJ PEWNIE.

Prowadzę szkolenia dotyczące autoprezentacji, kreowania wizerunku, komunikacji w zespole, negocjacji oraz rozwoju osobistego. Wspieram innych w budowaniu postawy pewności siebie i odwagi w oparciu o ich mocne strony. Łączę wieloletnie doświadczenie zawodowe z umiejętnościami psychospołecznymi.

Od wielu lat współpracuję z Dojrzewalnią oraz Synchronią. Zajmuję się również kreowaniem wizerunku osób publicznych. Z wykształcenia jestem anglistką i absolwentką Szkoły Trenerów Dojrzewalni, Mistrzem Praktyk NLP.

Prywatnie – żoną i mamą dwójki nastoletnich dzieci.

O MNIE

INNI

 
 
 
 
 
 
 
 

O MNIE

PUBLIKACJE

O MNIE

FORMALNIE

DYPLOM

Szkoła Trenerów Rozwoju Osobistego

DYPLOM

Polskie Towarzystwo Psychologiczne – Rekomendacja

DYPLOM

Mistrz Praktyk NLP

DYPLOM

Praktyk NLP

POZOSTAŁE DYPLOMY

DYPLOM

NVC

DYPLOM

NVC

DYPLOM

NVC

DYPLOM

NVC

DYPLOM

NVC

DYPLOM

NVC

DYPLOM

NVC

DYPLOM

NVC