slajder iza 1920 82

WYSTĄPIENIA PUBLICZNE

UDOSKONALAJĄC UMIEJĘTNOŚCI WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH,
UCZYSZ SIĘ ZARZĄDZAĆ PROCESEM KOMUNIKACJI W SYTUACJACH O WYSOKIM ŁADUNKU EMOCJONALNYM!

Autorski program szkoleń medialnych opracowywałam i doskonaliłam przez lata, opierając się na moim doświadczeniu trenerki rozwoju osobistego, wykładowcy oraz doradcy biznesowego. Prócz ćwiczeń realizowanych przed kamerą proponuję część warsztatową, dotyczącą skutecznego komunikowania się z mediami elektronicznymi i drukowanymi.

Proponowane szkolenia adresowane są do osób, które będą występowały lub występują zarówno przed kamerą jak i przed mniejszą lub większą publicznością. Każdy z uczestników będzie miał możliwość odkrycia własnego stylu komunikacji, który pozwoli mu na opanowanie stresu oraz pełne wyrażanie siebie. Podczas zajęć uczestnicy uzyskają praktyczną wiedzę na temat elementów odgrywających kluczową rolę w wystąpieniach publicznych.

Program szkolenia dostosowuję do indywidualnych potrzeb Klienta oraz jego planów dotyczących omawianego obszaru działań. Niezależnie od faktu czy przygotowuję uczestników do krótkich wypowiedzi np. w programie telewizji śniadaniowej, czy do poprowadzenia trzygodzinnej prezentacji przed grupą kilkudziesięciu osób albo negocjacji z Klientem, patrzę na całość procesu komunikacji i indywidualnie identyfikuję elementy blokujące i utrudniające porozumienie.