slajder iza 1920 72

SZKOŁA WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH

O SZKOLE:

IDEĄ stworzenia szkoły wystąpień publicznych było spojrzenie na zagadnienie wystąpień publicznych przez pryzmat całości procesu komunikacji, dlatego istotnym elementem programu jest praca z narzędziami, które ułatwiają pozostanie w kontakcie ze sobą i innymi w sytuacjach trudnych, o wysokim ładunku emocjonalnym. Wszystkie proponowane moduły są ściśle związane z wystąpieniami publicznymi.

CELEM proponowanego szkolenia jest przyjrzenie się podstawowym elementom komunikacji z innymi. Wyodrębnimy elementy, które nas blokują i te, które wzmacniają. Zdefiniujemy własne cele i potrzeby. Celem warsztatów jest urealnienie tego, w jaki sposób o sobie myślimy oraz poznanie narzędzi, które pomogą Ci korzystać z własnych zasobów. Podczas szkolenia zapoznamy się z technikami, które pomagają opanować stres oraz efektywnie komunikować się przed kamerą i nie tylko. Korzystając z różnych rozwiązań, wzbogacamy język wystąpień w taki sposób, aby nawiązywać lepszy kontakt z publicznością i skuteczniej się z nią komunikować. Praca z przekonaniami i odkrywanie wzorców utrudniających kontakt ze sobą oraz innymi w sytuacji trudnej emocjonalnie, gdy czujemy, że podlegamy ocenie, pozwala na ich transformację i ułatwia odnalezienie się w tej trudnej sytuacji. Pracujemy na poziomie ciała i psychiki.

Szkolenia są prowadzone metodą warsztatową w oparciu o cykl Kolba, gdzie teoria (mini – wykłady) przeplatana jest praktycznymi przykładami zastosowania oraz doświadczeniami i refleksją uczestników. W swojej pracy z Klientem korzystamy z wielu metod i narzędzi, tak aby wesprzeć Cię w jak najlepszy i najbardziej efektywny sposób. Inspirujemy się Porozumieniem bez Przemocy (NVC), NLP. Pracujemy wykorzystując wizualizację, pracę z metaforą, elementy pracy z ciałem.
Praca w małej grupie max. do 6 osób. Wszystkie zajęcia odbywają się w Warszawie.

Uczysz się jak występować przed publicznością, wracasz do domu i łatwiej Ci się porozumieć z partnerem czy zbuntowanym dzieckiem. Wyobraź sobie, że w dotychczas trudnych dla siebie sytuacjach wiesz, co chcesz powiedzieć i mówisz to. Przestajesz myśleć o tym, jak wypadniesz w oczach innych. Dostrzegasz, co jest dla Ciebie ważne i dążysz do celu, wybierasz i nie żałujesz swoich wyborów. SPRAWDŹ JAK TO DZIAŁA!

W TRAKCIE PROGRAMU:

list