slajder iza 1920 rek2
image002

Iza Ziemińska prowadziła dla jednego z moich Klientów szkolenie dotyczące wystąpień publicznych. Siłę tego szkolenia stanowiło połączenie kluczowych elementów z dziedziny autoprezentacji z rozwojem osobistym. Zmiana widoczna była już po nakręceniu drugiego filmiku.
Klient zobaczył jakie są jego mocne strony i opierając się na tym, zaczął budować swoje wypowiedzi. Zyskał poczucie pewności siebie i miał ochotę na więcej:) Podczas szkolenia zdiagnozowane zostały obszary do pracy w kontekście dalszego rozwoju. Klient miał szansę spojrzeć na siebie oczami swoich słuchaczy oraz przeanalizować wypowiedzi swoich konkurentów. Zdecydowanie rekomenduję pracę z Izą!

KATARZYNA ŻYCIŃSKA, PREZES ZARZĄDU

bene-vobis

Od 2011 roku Izabela Ziemińska podejmuje współpracę z Fundacją Bene Vobis w ramach szkoleń z zakresu komunikacji w oparciu o metodę Non Violent Communication Marshalla Rosenberga. Pracuje głównie w sektorze edukacyjnym realizując rocznie około 3-4 grup szkoleniowych. Iza Ziemińska jest trenerką, charakteryzującą się dużymi umiejętnościami komunikacyjnymi, wiedzą trenerską oraz merytoryczną. Odznacza się wysokim profesjonalizmem, a jej praca przynosi wymierne korzyści, również w pracy z tzw. trudnymi klientami. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wzajemnej współpracy i rekomendujemy Panią Izę Ziemińską jako sprawdzonego i pewnego partnera.

JOANNA KULPIŃSKA, PREZES FUNDACJI BENE VOBIS

loga2

Izabela Ziemińska wspólnie z Marzeną Rogalską trzykrotnie prowadziła szkolenia dotyczące Wystąpień Publicznych dla pracowników firmy Douglas Polska Sp. z o.o. Celem szkolenia było wsparcie makijażystów reprezentujących firmę Douglas w obszarze umiejętności wystąpień publicznych. Podczas szkolenia zaprezentowane zostały techniki, pomagające opanować stres w sytuacjach o wysokim ładunku emocjonalnym. Program szkolenia obejmował również podstawowe informacje dotyczące konstrukcji wypowiedzi, wzmocnienia najważniejszego komunikatu oraz zasad efektywnej komunikacji z publicznością. Szkolenie miało charakter warsztatowy oraz zawierało blok ćwiczeń realizowanych przed kamerą. Wystąpienie każdego uczestnika było analizowane pod kątem jasności przekazu oraz osiągniętego celu.
Program szkolenia został w pełni zrealizowany, poszerzył wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne jego odbiorców. Iza Ziemińska wykazała się elastycznością, otwartością i uważnością na potrzeby uczestników, aktywizując i angażując w proces szkoleniowy całą grupę . Osoby biorące udział w szkoleniu potwierdziły dużą wagę i przydatność zdobytej wiedzy i sposobów jej praktycznego wykorzystania. Szkolenia przeprowadzone zostały profesjonalnie i uzyskały wysoką ocenę uczestników.

ELŻBIETA PLICHTA, DYREKTOR MARKETINGU DOUGLAS POLSKA SP. Z O.O.

loga3

Chciałam podzielić się opinią na temat programu szkoleniowego w ramach Szkoły Wystąpień Publicznych. Program spełnił wszystkie moje oczekiwania począwszy od trenerki Pani Izy Ziemińskiej poprzez zawartość i tematykę wykładów bardzo zręcznie połączonych z ćwiczeniami warsztatowymi, nie wspominając już o przemiłej atmosferze jaka zawsze była obecna na zajęciach. Zajęcia obejmowały nie tylko merytorykę, również koncentrowały się na zmianie naszego podejścia do zmian zachodzących w nas samych przy życzliwym i w pełni profesjonalnym wsparciu Izy. Potrafiła ona wytworzyć na zajęciach klimat szczerości, ufności i poczucia bezpieczeństwa. We mnie już kiełkują zmiany, które dzieją się pod wpływem wydarzeń na zajęciach, a myślę, ze będą one jeszcze w większym stopniu zachodziły w przyszłości tylko muszę sobie na nie jeszcze bardziej pozwolić – tego tez nauczyła nas Iza !

ANNA ZIELIŃSKA, HR MANAGER PEOPLE & ORGANISATION, BA EUE NOVO NORDISK PHARMA SP. Z O.O.

loga4

Izabela Ziemińska poprowadziła cykl szkoleniowy dotyczący doskonalenia umiejętności wystąpień publicznych dla pracowników oraz partnerów handlowych firmy Clarena Sp. z o.o. Szkolenie zostało przeprowadzone metodą warsztatową przez doświadczonego trenera posiadającego umiejętności dydaktyczne w zakresie wykorzystania aktywnych form doskonalenia umiejętności i podnoszenia kompetencji. Wysoko oceniamy poziom i skuteczność szkolenia. Trener wykazał się szeroką wiedzą i bardzo dobrym przygotowaniem, łącząc wiedzę z zakresu rozwoju osobistego z teoretyczną i praktyczną wiedzą doradcy do spraw kreowania wizerunku.

KATARZYNA WIERTELAK, DYREKTOR DS. SZKOLEŃ CLARENA SP. Z O.O. SP. K.

unnamed

Miałem dużą przyjemność pracy z Izą Ziemińską i Lucyną Wieczorek na dedykowanych spotkaniach w drugiej połowie 2015 roku. Mogę szczerze zarekomendować zarówno format zajęć jak i wysokie kompetencje merytoryczne i dydaktyczne obu trenerek. Nabywanie nowych umiejętności było zawsze powiązane z praktycznymi przykładami, które pozwoliły mi na łatwiejsze przeniesienie koncepcji NVC na rzeczywiste sytuacje biznesowe. Spośród licznych szkoleń miękkich jakie miałem okazje odbyć, szkolenie z Izą i Lucyną w zdecydowanie największym stopniu przyczyniło się do zmiany mojej percepcji efektywnej komunikacji interpersonalnej.

GRZEGORZ WILIŃSKI, ZASTĘPCA DYREKTORA DEPARTAMENTU STRATEGII PGE S.A